Strona głównaBudownictwoJak lampa może poprawić sen Twojego dziecka?

Jak lampa może poprawić sen Twojego dziecka?

Nieprzespane noce, regularne pobudki i wędrówki z łóżka do łóżka – niech pierwszy rzuci kamieniem ten rodzic, który tego nie doświadczył. Na pewnym etapie życia dziecka bardzo trudno o samodzielne zasypianie i spokojne wieczory. W końcu czy jest bardziej atrakcyjne miejsce dla malucha od łóżka jego rodziców? Jednak warto zadbać o dobre nawyki i higienę snu dziecka tak wcześnie, jak to tylko możliwe i nauczyć się przesypiania nocy we własnym pokoju.

Detale mają znaczenie

Istotne jest, aby miejsce, w którym śpi Wasze dziecko było odpowiednio urządzone. Stonowane kolory, ograniczona liczba zabawek, wygodne łóżko – to tylko część spraw, o które warto zadbać urządzając dziecięcy kącik. Równie istotne jest oświetlenie. Od tego jakie lampy wybierzemy zależy komfort snu dziecka! Kluczowe jest to, aby światło nie było zbyt mocne. Odpowiednio dobrane abażury potrafią zmodyfikować natężenie oświetlenia i sprawić, że Wasza pociecha z łatwością zaśnie. Dodatkowo fantazyjne wzory abażurów, które będą zdobiły Wasze lampy wręcz zahipnotyzują najmłodszych i sprawią, że pora zasypiania nie będzie budziła w nich negatywnych emocji.

Ciepłe czy zimne? Oto jest pytanie!

Wybierając lampy do sypialnianych części domu czy mieszkania, warto postawić na ciepłe światło, ponieważ to ono sprzyja wyciszeniu i polepsza jakoś naszego snu. Dlatego często w sytuacji, gdy dziecko nie chce spać samo w swoim łóżku, rozwiązaniem okazuje się po prostu zmiana lampy i barwy oświetlenia. Ten prosty sposób na zmianę nocnych nawyków malucha, może okazać się lepszy niż mocna kawa z rana.

Gdzie kupić lampę dla dziecka?

Jeśli szukacie do pokoju swojej pociechy odpowiedniej lampy i zależy Wam na tym, by abażury z oferty sklepu były przyjazne dla dziecka, warto zapoznać się z tym co oferują sami producenci.  Takie rozwiązanie i gwarantuje szeroki wybór modeli, wzorów i kolorów oraz oszczędność. Spowodowane jest to tym, że producent abażurów czy producent lamp nie dokładają do ceny produktu kolejnej marży, która podnosi koszty.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne