Znajdź sumienną księgową na portalu Znany Księgowy.

0
729

Chęć zrobienia czegoś wspaniałego był w naszych głowach od wielu lat. Chcemy zawsze myśleć na dużą skalę. Chcemy pomagać wielu przedsiębiorcom. Pragniemy rozwijać naszą polską przedsiębiorczość. Dążymy aby nasze polskie firmy rosły. Postanowiliśmy im pomagać poprzez rzetelne usługi księgowe, które zapewniają nasi partnerzy w całej Polsce. Wybierz jedno biuro księgowe z którym współpracujemy i przekonaj się, że naprawdę warto jest robić biznes razem z naszą firmą. Większość spraw rozwiązujemy poprzez email. Dlaczego my? Naszą pracę wykonujemy terminowo i sumiennie. Szukasz terminowego biura rachunkowego, które świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz rachunkowe? Jeśli odpowiedź brzmi tak to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Zakres usług księgowych oferowanych przez biuro rachunkowe

Do powierzonych zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem oraz na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro naszego klienta. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą usług. Jesteśmy po to, żeby rozwiązywać państwa problemy. Świadczymy specjalistyczną księgowość wspólnot mieszkaniowych. Pomagamy w poruszaniu się wśród licznych przepisów prawa. Uporządkujemy twoją dokumentację. Nasza oferta usług obejmuje szeroki zakres usług rachunkowych w tym między innymi: prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencja kosztów oraz przychodów; ewidencja środków trwałych; ewidencja wyposażenia, ewidencje podatku od towarów oraz usług; obsługa pracowników, rozliczenia właścicieli; rozliczenia z us oraz zakładem ubezpieczeń społecznych. Czy może chcesz się dowiedzieć, jak możemy pomóc państwa firmie? Napisz do naszego biura obsługi klienta lub zadzwoń. Proponujemy różne ceny za nasze usługi. Na wysokość opłat największy wpływ mają: liczba wspólników, ilość zatrudnionych pracowników, ilość dokumentów księgowych, forma prawna firmy, wysokość przychodu. Startujesz z działalnością? Nie musisz się obawiać formalności z tym związanych, pomożemy ci wystartować, współpracujemy z firmami zajmującymi się sprzedażą kas fiskalnych czy prowadzeniem przeszkoleń bhp, nie musisz nigdzie jeździć, wszystko możemy załatwić na miejscu. Posiadamy konkurencyjne ceny oraz upusty dla nowych klientów. Informujemy o kwotach i terminach wyliczonego podatku, składek zus poprzez wiadomość e-mail czy sms do klienta. Napisz do nas lub zadzwoń. Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgoweznany-ksiegowy.pl .

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.